Palmarès

Palmarès

SENIOR

 


2006-07 – Sotscampió Lliga Catalana Femenina-2
2007-08 – Sotscampió Lliga Catalana Femenina-2
2008-09 – Campió Lliga Femenina-2 i ascens a Lliga Femenina
2009-10 – 5è classificat Lliga Femenina i sotscampió Lliga Catalana
2010-11 – 5è classificat Lliga Femenina i Campió Lliga Catalana
2011-12 – Campió de Lliga Catalana Femenina 1 i 3r classificat de Lliga Femenina. Semifinalista Copa de S.M. La Reina
2011-12 – Campió de Copa Catalunya amb el sènior “B”
2012-13 – Campió de la Lliga Catalana Femenina, semifinalista a la Copa de S.M.La Reina, subcampió de la Supercopa d’Espanya i 3r a Lliga Femenina
2013-14 – Campió de la Lliga Catalana Femenina, 5è a Lliga Femenina
2013-14 – Sotcampió 1a Catalana amb el Sènior “B”
2014-15 – Campió de la Lliga Catalana Femenina, semifinalista a la Copa de S.M.La Reina, i Campió de la Lliga Femenina Espanyola
2015-16 – Campió de la Supercopa d’Espanya, semifinalista a la Copa de S.M. La Reina i subcampió de la Lliga Femenina Espanyola. Participació a l’Euroleague Women.

2016-17 – Finalista i subcampió de la Lliga Femenina i de la Copa de SM La Reina, participant a l’Eurocup Women

 

JÚNIOR


2004-05 – Final a Quatre a Preferent “B” Catalana de l’equip Júnior Femení del Vedruna.
2005-06 – Sotscampió de Catalunya Preferent “A” Júnior Femení del CESET.
2006-07 – Sotscampió d’Espanya Júnior.
2006-07 – 3er. Campionat Júnior Preferent “A”
2007-08 – Campió de Catalunya Júnior Preferent “A”.
2008-09 – 3r. Campionat de Catalunya Júnior Preferent “A”
2009-10 – 3r. Campionat de Catalunya Júnior Preferent “A”
2010-11 – 6è Campionat de Catalunya Júnior Preferent “A”
2011-12 – 3r. Campionat de Catalunya Júnior Preferent “A”
2011-12 – 5è lloc al Campionat d’Espanya
2012-13 – 6è lloc al Campionat de Catalunya Júnior Preferent “A”
2013-14 – 3r lloc al Campionat de Catalunya Júnior Preferent “A”
2013-14 – 7è lloc al Campionat d’Espanya
2014-15 – 3r lloc al Campionat de Catalunya Júnior Preferent “A” i 6è lloc al Campionat d’Espanya
2015-16 – 5è lloc al Campionat de Catalunya Júnior Preferent “A”

2016-17 – 3r al Campionat de Catalunya Júnior Preferent “A” i 14è lloc al Campionat d’Espanya

CADET


2004-05 – Campió de Catalunya Preferent Catalana “A” Cadet Femení del CESET.
2004-05 – Tercer d’Espanya amb el Cadet Femení del CESET.
2004-05 – Campió de la Cibertel Cup amb el Cadet Femení del CESET.
2004-05 – Campió de Nivell “A” Cadet Femení de Girona amb el CESET “B”.
2004-05 – Sotscampió de Catalunya de Nivell “A” amb el Cadet Femení del CESET “B”.
2005-06 – Campió de Catalunya Preferent “A” Cadet Femení del CESET.
2005-06 – Setè d’Espanya amb el Cadet Femení del CESET.
2009-10 – Campió de Catalunya Interterritorial amb el Cadet “B”
2010-11 – 5è Campionat de Catalunya Preferent “A”
2010-11 – Sotscampió de Catalunya Interterritorial amb el Cadet “B”
2011-12 – 6è Campionat de Catalunya Cadet Preferent “A”
2011-12 – Campió Territorial amb el Cadet “B”
2012-13 – Subcampió de Catalunya Preferent “A” i 7a posició al Campionat d’Espanya
2013-14 – Subcampió de Catalunya Preferent “A” i 7a  posició al Campionat d’Espanya
2013-14 – Campió de Catalunya Interterritorial amb el Cadet “B”
2014-15 – Campió de Catalunya Preferent “A” i  7è lloc al Campionat d’Espanya
2015-16 – 3r lloc al Campionat de Catalunya Preferent “A” i 18è lloc al Campionat d’Espanya

2016-17 Subcampió de Catalunya Cadet Preferent “A” i 8è lloc al Campionat d’Espanya


INFANTIL


2003-04 – Sotscampió de Catalunya Preferent Catalana “A” Infantil Femení del CESET.
2006-07 – Campió de Nivell “A” de Girona Infantil
2007-08 – 3r al Campionat de Catalunya Infantil Preferent.
2007-08 – 4t. al Campionat d’Espanya Infantil.
2007-08 – Campió Basketball Wien International Tournament
2008-09 – 3r a l’Eurojeunes de Calais
2008-09 – 4t al Campionat de Catalunya Infantil Preferent.
2009-10 – 4t al Campionat de Catalunya Infantil Preferent.
2011-12 – Subcampió al Campionat de Catalunya Infantil Preferent.
2011-12 – 15è al Campionat d’Espanya.
2011-12 – Campió al U14 International Summer Camp d’Edinburgh (Escòcia) i Subcampió al Torneig Internacional de Viladecans.
2012-13 – Campió al Campionat de Catalunya Infantil Preferent i 11è al Campionat d’Espanya.
2012-13 – Campió de Nivell “A” de Girona amb l’infantil “B”.
2013-14 -5è de Catalunya Infantil Preferent.
2013-14 – Campió de Nivell “A” de Girona amb el preinfantil de l’Unió Uni Girona i Sotscampió de Catalunya de Nivell “B”
2014-15 – 3r lloc al Campionat de Catalunya Infantil  “A-1″ i  Subcampió d’Espanya Infantil
2015-16 – 5è lloc al Campionat de Catalunya Infantil “A-1″

2016-17 7è lloc al Campionat de Catalunya Infantil Nivell “A-1”

 

PREINFANTIL


2003-04 – Campió de Girona Nivell “A” amb el Preinfantil del CESET.
2003-04 – Campió de Catalunya Preinfantil amb el CESET.
2004-05 – Sotscampió de Nivell “A” Preinfantil Femení de Girona amb el Vedruna.
2005-06 – Campió de Nivell “A” Preinfantil Femení de Girona amb el CESET.
2005-06 – Tercer de Catalunya de Nivell “A” amb el Preinfantil Femení del CESET.
2006-07 – Campió de Nivell “A” Preinfantil de Girona amb el CESET.
2006-07 – Campió Torneig Vila de Parets.
2006-07 – Campió de Catalunya de Nivell “A”
2007-08 – Campió de Nivell “A” Preinfantil de Girona.
2007-08 – 3er. al Campionat de Catalunya Preinfantil.
2008-09 – Campió XIIè torneig de Nadal de Mataró. i del IX torneig de Terrassa
2008-09 – Campió de Nivell “A” de Girona i 3er. al Campionat de Catalunya Preinfantil.
2009-10 – Campió de Nivell “A” de Girona i Sotscampió al Campionat de Catalunya Preinfantil.
2010-11 – Campió de Nivell “A” de Girona i Campió de Catalunya
2011-12 – Campió de Nivell “A” de Girona
2012-13 – Campió de Nivell “A” de Girona
2012-13 – Campió de Catalunya Preinfantil
2013-14 – Campió de Nivell “A” de Girona i Sotscampió de Catalunya
2015-16 – Campió de Nivell “A” de Girona i 7è lloc al Campionat de Catalunya

MINI


2006-07 – Campió de Nivell “A” Mini de Girona amb el CESET.
2006-07 – Campió Torneig de la Seu d’Urgell
2010-11 – Sotscampió de Nivell “A” de Girona
2012-13 – Campió de Nivell “A” de Girona amb Unió Maristes
2015-16 – Campió de Nivell “A” de Girona i 4t al Campionat de Catalunya amb GEiEG Vermell

2016-17 – Subcampió de Girona de Nivell “A” i 4t al Campionat de Catalunya “A” amb Uni GEiEG